Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Як виграти суд

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Практика захисту власного бізнесу

 

Щоб виграти судовий процес, мало знати закони, треба використовувати оригінальні маневри.

Особливість національного судового процесу полягає в тому, що дуже часто важливішими й вигіднішими для позивача  є не стільки перемога в суді, скільки сам факт судового процесу,  в тому числі і його тривалість.

 

Тому  ЗАТЯГУВАННЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ є одним із маневрів для отримання певної вигоди чи перемоги. Є багато методів затягування судового процесу ( від неявки до суду до оскарження судового акту).  Тривалий судовий процес може перерости у договір „про ненапад”.

 

Часто для затягування процесу, а той навіть „поховання справи” використовують проведення ЕКСПЕРТИЗИ, яка може тривати від кількох місяців до року. Такий час інколи може сам розставити все на місця, або змінити обставини, так чи інакше вплинути на подальший розвиток судового процесу та його результат.

 

„Найкращий спосіб захисту – напад” – тобто, часто чуємо про ЗУСТРІЧНИЙ ПОЗОВ як засіб не тільки захиститися від позивача, а й виграти судовий процес.

 

Пам'ятайте, суд- це не завжди чесність і справедливість. Зазвичай виграє не той, хто правий, а хто хитріший. Чимало випадків перемоги у суді внаслідок „заплутування” справи, неадекватних інформаційних даних, скривання або завуальовування аргументів і доказів для позивача, причому  вдаючись до цілком законного шахрайства..