Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Пожежний контроль.

Пожежний контроль.

 

Контроль за пожежним станом здійснюють інспектори пожежної служби, які мають право проводити пожежні перевірки приміщень у  будь-який час,  але ОБОВ'ЯЗКОВО ЗА УМОВИ ПРИСУТНОСТІ ВЛАСНИКА ЧИ ЙОГО ЗАСТУПНИКА, який зобов'язаний надавати інспектору пояснення чи документи, що стосуються пожежної безпеки, а також зупиняти виробничий процес, якщо є загроза пожежній безпеці, до моменту усунення виявлених недоліків, а також застосовувати штрафні санкції до підприємства та притягати посадових осіб до адміністративної відповідальності.

 

Органи пожежного контролю здійснюють ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ перевірки. Варто переконатися чи справді ваше підприємство включено до списку підприємств, які плануюються перевірятися.

 

Увага! ПОЗАПЛАНОВІ перевірки щодо пожежної безпеки, НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ, якщо СПД уклало договір страхування  цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди.

 

Пам'ятайте, органи пожежного контролю можуть накладати адміністративний штраф за створення перешкод до перевірок, а у випадку систематичної відмови в допуску контролюючого органу  до законної перевірки, це може бути розцінене як грубе порушення, що надає підстави навіть для ліквідації підприємства.

 

За порушення встановлених законодавством норм пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, що завдала шкоди майну чи здоров'ю людей, передбачена кримінальна відповідальність.

 

Неправомірні  дії  чи несправедливі санкції пожежних інспекторів можуть бути оскаржені до вищого органу протягом 5-ти днів. Але, пам'ятайте, ПОДАЧА СКАРГИ НЕ ПРИПИНЯЄ ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ.

Якщо в результаті скарги, постанову було змінено чи скасовано, то за шкоду, завдану суб'єктам підприємницької діяльності, органи державного пожежного нагляду відповідальності не несуть.

 

Отже, що стосується пожежної безпеки, то все таки, краще мати на підприємстві весь арсенал пожежної літератури, дотримуватись всіх необхідних вимог пожежної безпеки, проводити пожежні інструктажі з працівниками, проводити навчання пожежної безпеки у відповідності до встановлених норм, підтримувати у робочому стані всі засоби пожежної безпеки та ін.,  в залежності від виду діяльності підприємства.

 

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ІНФОРМАЦІЯ БАНКИ ТА ФІНАНСИ
БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВО
ВИРОБНИЦТВО,С/Г ЗВ’ЯЗОК
КРАСА ,ЗДОРОВ`Я МЕДИЦИНА
МИСТЕЦТВО НЕРУХОМІСТЬ
ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕНЯ ОСВІТА
ОХОРОНА ПОЛІГРАФІЯ
ПОСЛУГИ РЕКЛАМА
РОБОТА РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК
СПОРТ ТЕХНІКА
ТОРГІВЛЯ ТРАНСПОРТ
ТУРИЗМ

Останні сайти

standartenergoif

Оптимизация и раскрутка сайтов

 

ОАО Кувандыкский завод КПО "Долина"

undefined

halmeb

VIP Ялинка

Коментус - модуль комментариев для сайта

Коментус - модуль комментариев для сайта

КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ Івано-Франківськ

Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Кінологічна Спілка України"

Экология и бытовая химия

ВАО Производство

ООО "ВАО Производство" - проектно-производственная фирма
На условиях субконтрактинга наше предприятие выполняет следующие работы:
 - серийное и массовое производство на токарных автоматах;
 - горячее прессование термореактивных пластмасс и резины;
 - инструментальное производство;
 - литейное производство (центробежное литьё и литьё в песчано-глиняные формы);
 - листоштамповочное производство;
 - производство лёгких конструкций – сварочное производство;
 - заготовительное производство – газоплазменная резка (толщина листа до 20мм);
 - обработка металлов резанием (токарная, фрезерная, координатно-расточная обработка и др. виды работ);
 - термическое производство (термообработка деталей массой до 1,0т);     
 - конструкторская подготовка производства (разработка технической документации).

По вашему заказу мы изготовим различные детали с гарантией качества и ваших технических требований.
Детали изготавливаются по чертежам заказчика. Вы также можете заказать производство по образцам сторонних фирм, для этого мы сделаем трёхмерную модель детали и разработаем конструкторскую и технологическую документацию.
Производственные участки нашей компании оснащены оборудованием для серийного, крупносерийного и массового производства деталей сложной конфигурации.
Наша фирма разрабатывает конструкторскую и технологическую документацию, проектирует и изготавливает технологическую оснастку.
Для каждого клиента мы находим индивидуальный подход и наиболее эффективные схемы сотрудничества и условий оплаты заказа.


edelweiss

Компанія "Едельвейс" ставить за мету забезпечити потребу  людей  в якісних меблях, виготовлених з натуральних матеріалів. Ми пропонуємо меблі з дерева ( мебель из дерева ) власного виробництва та наших партнерів-виробників по доступній ціні.  Головне завдання, яке ми намагаємось зараз вирішити - скласти відчутну цінову конкуренцію на ринку меблям з штучних матеріалів. 

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти