Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Банковское оборудование

Чоколовский б-р,37
03087 Киев

Продажа и сервисное обслуживание банковского торгового и офисного оборудования,продажа банковских расходных материалов Наше предприятие успешно работает на рынке с 2005 года.   Наши покупатели - это банки, офисы и торговые центры, частные предприятия и предприниматели.     Удобство работы с нами оценили все наши клиенты.    Согласитесь-это очень удобно: выбираешь товар по сайту или прайсу и мы доставим его к Вам в офис. 

    Также наше предприятие - плательщик НДС.    Мы поможем Вам подобрать то, что Вам необходимо.     На товар Вы получаете гарантию.   Наше предприятие - это одновременно и сервисный центр по обслуживанию и ремонту техники для банков,офисов и торговых центров.      


Область,країна: Київ

ТОВ "ВЛАСТ"

МИхайлівська, 6 А
01001 Київ
Виготовлення печаток, штампів, факсимілів. Отримання дозволів на виготовлення круглих печаток та кутових штампів для підприємст всіх форм власності зареєстрованих у Києві та Київській області.
Область,країна: Київ
ТОВ

ТОВ"КОЛОП"

пр-т Перемоги, 16, офіс 37
01135 Київ
Штемпельна продукція, виготовлення печаток  ТОВ «КОЛОП» - ексклюзивний постачальник в Україну автоматичної штемпельної продукції австрійської компанії COLOP (оснасток для печаток та штампів, текстових штампів, датерів, нумераторів, штампів з бухгалтерськими термінами, штемпельних подушок та фарби, витратних матеріалів для виробництва печаток та штампів).
Постачальник автоматичних нумераторів REINER (Німеччина), штемпельних фарб спеціального призначення NORIS (Німеччина).
Додатковий асортимент - оснастки для рельєфних печаток, матеріали для опломбування (пломбіри, пломбіратори, свинцеві пломби, проволока).
Безкоштовна доставка товару по Києву та у будь-який регіон України.
Рекламна, інформаційна, сувенірна підтримка.
ТОВ «КОЛОП» - виробник печаток та штампів за лазерною технологією з використанням спеціальної гуми.
Безкоштовна розробка оригінал-макету.
Отримання дозволів в органах МВС.
аток та штампів.

Область,країна: Київ

Печатки та штампи

пр-т Визволителій,3 оф.12
02125 Київ
Послуги по виготовленню печаток.штампів, факсиміле, екслібрісів, клейм та інш. з гуми, полімеру, металу, художня гравіровка по металу. Пропонуємо широкий вібір оснасток для печаток та штампів.Послуги по оформленню дозволу на печатки та штампи.
Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds