Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Дизайн інтерєру

Патона 2 Львів

Студія інтерєру  «KV-Дизайн»

Пропонуємо послуги у сфері дизайну інтер’єрів, фасадів, житлових,торгових,відпочинкових приміщень.Область,країна: Львівська область

ПП Еккер

вул. Курмановича,9 м.Львыв

Виробництво м"яких меблів VIP-класу, виготовлення меблів за індивідуальними проектами.  М"які меблі з італійської шкіри  та тканин високої якості. М"які меблі для готелів, ресторанів, розроблені висококваліфікованими дизайнерами  меблів за індивідуальними проектами. Еккер— сучасна меблева компанія, що черпає натхнення в найкращих світових взірцях м"яких меблів.
Дизайн ведучих майстрів Австрії та Італії забезпечує найвищий рівень естетики меблів художнього напрямку. Надійність та міцність конструкції, найновіші технології та якісна фурнітура— це все робить наші меблі дорогим та розкішним елементом інтер"єру.
Проектування меблів— мистецтво.
Поєднати красу з комфортом та функціональністю в гармонійному та сучасному стилі, а головне— зробити це творчо!
Це втілена ідея нашої діяльності-
EKKER— comfort forever!


Область,країна: Львівська область

Cервісний центр

вул. Водогінна 2, оф. 317 Львів

Авторизований сервісний центр "Servisant" здійснює такий вид робіт: ремонт котлів, промивка теплообмінників, профілактика котелень, палевних, монтаж системи опалення, ремонт та профілактика насосів, чистка системи опалення та ГВП, монтаж відсікачів газу та газоаналізаторів, сервісе облуговуваня хімводоочисток, встановлення блоків керування котлом через моб.телефон

Контактна інформація:

М. Львів, вул Водогіння 2, офіс 317,

 


Область,країна: Львівська область
РІК-АВТОЦЕНТР

РІК-АВТОЦЕНТР

Щирецька 36
79071 Львів
«РІК-АВТОЦЕНТР» пропонує своїм клієнтам автомобілі провідних світових виробників за вигідними цінами, а також широкий спектр допоміжних послуг (обмін, кредитування, СТО, страхування). Ми допоможемо Вам знайти, підібрати та оформити у власність будь-який автомобіль, незалежно від комплектації та кольору.Наша мета — полегшити всі процедури і надати Вам потрібний транспортний засіб в максимально короткий термін. 
Область,країна: Львівська область
Дизайн інтерєру львів

Дизайн інтерєру львів

Львів

Студія інтер’єру  «КВ-Дизайн»

Спектр нашої діяльності включає всі послуги по дизайну інтер’єруОбласть,країна: Львівська область

СПіК

вул.Газова 36/2
79058 м.Львів
  Компанія "СПіК" є однією з лідируючих компаній, які спеціалізуються на работі з розхідними матеріалами для офісної технік , на заході України. Компанія була заснована в 2004р.

  Основними напрямками діяльності компанії є: " Заправка і регенерація картриджів усіх типів; Продаж оригінальних і сумісних розхідних матеріалів;  Ремонт принтерів, копірів та іншої офісної техніки ; Продаж офісної техніки та канцтоварів"


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds